Prosinec 2016

Všichni moji Tamagotchi

29. prosince 2016 v 14:41 | Krushie

Zde budou záznamy o výchově všech mých Tamagotchi!

Můj tamagotchi dospěl! Jak to bylo: Pinkbotchi -vyvíjel se v-Petithanatchi-vyvinul se v-Neotchi-vyvinul se v- Coffretchi, která je ta dospělá 😍 #IloveTamagotchi #Tamagotchi #BanDaiNamco #BanDai #MyCuteTamagotchi #Cute #TamagotchiMoje Tamagotchi (Moje fotka)

Virtuální městečko + Tamagotchi za stovku

29. prosince 2016 v 11:53 | Krushie

Virtuální městečko. Zde může váš tamagotchi chodit do školy, školky nebo práce. Jak se tam ale dostanu?

Jak se do něj dostanu?
♥ Na horní liště zvol dveře a vyber PC. Dostaneš 14místný kód, který zadáš při registraci na této adrese.
♥ Do on-line hry "Dream town" se zaregistruj zde
♥ Pokud tomu nerozumíš, tad máš odkaz na STARŠÍ MĚSTEČKO: klik!
Co za to můžu dostat?
♥ Pokud zadáš odhlašovací heslo, dostaneš dáreček. Můžou to být Mealy (hlavní chody), Snacky (dobroty), Šperky, nebo taky nějaké GOTCHI BODY!
♥ pokud se neudhlásíš, není zaručeno, že něco musíš dostat.

A pokud tamíka stále nemáte, ale přesto si ho chcete koupit, zde je pár tipů!

(PS.: Stránky se aktivují kliknutím na obrázky)

Retro Tamagotchi - 3 ks


Výsledek obrázku pro Oem digi tamagotchi
POZOR! TATO TAMAGOTCHI NEJSOU ORIGINÁLY, PROTO TATO PŘÍRUČKA NEMUSÍ FUNGOVAT PRO TYTO TYPY!

Význam ikonek + ovládání

28. prosince 2016 v 10:42 | Krushie

Všimli jste si těch ikonek a nevíte, co dělají? Teď vás naučím hračku ovládat a co dělají ikonky.

Ovládání
Určitě předtím, než budete vědět, co dělají ikonky, měli byste se naučit ovládání.
A=Vybrat
B=Potvrdit
C=Zpět
Umíte ovládat? Takže hurá na ikonky!
Info
Tato ikonka vám ukazuje, jak na tom jste. Stiskněte jednou tlačítko A, pak B. Na první stránce vám to ukazuje pohlaví, věk, váhu a generaci. Na druhé stránce máte jméno tamagotchiho a kolik máte Gotchi bodů. Na třetí stránce máte srdíčka Hungry a Happy. Když jsou prázdná, musíte se o tamagotchiho okamžitě postarat. na čtvrté stránce máte velké srdce-BFF body. Čím víc toho máte, tím lépe. Body získáváte "žuchnutím".
Jídlo
Stiskněte 2x tlačítko a a pak B. Zde máte na výběr, čím tamíka nakrmíte-Meal a Snack, neboli hlavní chod a dobrota. Hlavní chod-Meal přidává jedno srdíčko hladu (Tamagotchi přestává hladovět) a Snack-dobrota přidává 0.5 srdíčka hladu a 1 srdíčko štěstí-Happy.
Toaleta
Pokud má vedle sebe tamík hovínko, stiskněte 3x tlačítko A a 1x B. ímto přijde vlna a hovínko spláchne-samozřejmě je vůči zvířátku neškodná Usmívající se
Dveře
Zde můžete tamíka vzít hrát hry, nakoupit, jít do parku, virtuálního městečka a když už je dospělý, přibude ikonka Date Place, kde může jít na svatbu a mít vlastní miminko.
Hry-Když je tamík malý, máte odemknuté pouze 3 hry-Drop catch, Select Get a Mimic. Ve Drop catch musíte chytat padající noty a vyhnout se hovínkům. Ovládá se tlačítky A a C. V Select Get musíte hledat tvary, které máte zobrazené v prvém horním rohu. Tlačítken A vybíráte tvar, Béčkem potvrdíte tvar a Céčkem přeskočíte na další obrázek. Mimic spočívá na tom, zastavit se ve stejné póze jako protějšek v pravo.
Obchod-V obchodě můžete nakupovat Mealy, Snacky a Šperky.
Park-V parku si Tamík hraje s jinými tamagotchimi. Pokud tam nikoho dalšího tama nenajde, bude smutný a odejde domů.
Virtuální městečko přeskakuji
Date Place-Když toto zvolíte, přijdete na pódium a tam se budou objevovat Tamagotchi opačného pohlaví. Pokud stisknete B, Tamagotchi se zasnoubí.
"Žuchnutí"
Když zvolíte toto, přiložte jiné vajíčko k tomu vašemu zadní stranou. Za žuchnutí můžete něco dostat. Když žuchnete dva vajíčka, kamarád se vám uloží.
Zprávy
Zde dostáváte zprávy od přátel.
Truhla s pokladem
Když nakoupíte šperky v obchodě, zde se vám ukáže, kolik jich máte a kolik vám jich chybí. Pokud vše nasbíráte, něco za to dostanete.
Friends
Zde se ukládají všichni přátelé, se kterými jste "žuchli" a Tamagotchi, které jste vychovávali předtím.
Léčení
Když je Tama nemocný, musíte ho kliknutím na toto vyléčit. Někdy je potřeba léčit i 2x. pokud Tamíka nevyléčíte včas, může i umřít.
Pozor, pozor!
Toto se rozsvítí když Tama něco nutně potřebuje. Přístroj začne pípat. nad hlavou se mu rozsvítí zpráva s tím, co potřebuje (jídlo, léčit, záchod).

Takže toto byly ikonky. Zítra se těšte na virtuální městečko!

Vítejte!!!

27. prosince 2016 v 18:16 | Krushie

Ahoj lidi!

Tento blog bude věnován hře Tamagotchi friends. Pokud tento blog čtete, asi víte, že mám svůj originální blog na této adrese. Takže pokud máte Tamagotchi friends a nevíte co s ním, čtěte! Pokud si ho chcete koupit, ČTĚTE, ČTĚTE A ČTĚTE! Bude se vám to hodit, avšak naučíte se to za pár minut! Zítra další článek!
Krushie